מטחנת קפה עבור טעם קפה מושלם!

מכונת קפה היא הדרך להפוך כל כוס קפה לחוויה מפנקת ועשירה. לכל סוג של קפה אשר מעוניינים להכין במכונת הקפה, יש להשתמש בקפה אשר טחון באופן שונה. בכדי להעניק את הטעם המתאים לכל סוג קפה, יש להתאים את רמת הטחינה הרלוונטית של הקפה עבורו. עבור טחינת קפה קיימות סוגי מטחנות קפה שונות שהטחינה בהן מיועדת בצורות שונות לסוגי קפה שונים.

סוגי מטחנות קפה

ישנן מספר סוגי מטחנות קפה, אשר הטחינה של הקפה בכל אחת מהם, מייעדת אותו לצורך הכנת קפה שונה. ישנה מטחנת קפה ידנית אשר כאשר טוחנים בה את הקפה, לא ניתן להגיע לתוצאות מושלמות בקשר לסוג הקפה הדרוש. מכונת הקפה הידנית פועלת על פי מנגנון שמכוון את עובי הטחינה ולכן יש לשים לב בעת הטחינה לאופן שבו המנגנון פועל.  ישנה מטחנת סכינים הפועלת על ידי סכינים, ככל שמפעילים את מטחנת הסכינים יותר זמן, כך הקפה יהיה טחון דק יותר. מכונת הסכינים מיועדת לטחינת קפה דק, בעוד המכונה הידנית מיועדת יותר לטחינת קפה עבה. ישנן מטחנות העובדות על דסקיות, והטחינה בהן היא יותר מדויקת ואחידה. כמו כן, במטחנה הפועלת על ידי דסקיות, נמנע חימום יתר של פולי הקפה.

איזה סוג טחינה מתאים לכל סוג קפה?

השימוש בקפה אשר נטחן במטחנת דסקית מיועד בעיקר לסוגי קפה אשר אחידות טחינת הקפה משמעותית בהכנתו.  הקפה הטחון במכונה הפועלת על דסקיות רלוונטי בעיקר עבור משקאות אספרסו שונים, שכן המים העוברים דרך האחידות שבפולי הקפה, יוצרים מרקם וטעם אחידים. טחינה גסה על ידי מטחנה ידנית יכולה להתאים לקפה פילטר או קפה גבישי, טחינה מעט עבה מתאימה בעיקר לקפה מקינאטה וטחינה דקה מתאימי לסוגי קפה כגון: אספרסו וקפוצ'ינו

היכן כדאי לרכוש מטחנות קפה?

אם אתה אוהב לטחון את הקפה עבור מכונת הקפה שלך בעצמך, כדאי לבחור את המקום שבו ניתן לרכוש סוגי מטחנות קפה שונות, במחירים אטרקטיביים.  אצל You Need Goods, תוכל למצוא את כל סוגי מטחנות הקפה ותוכל לבחור את מטחנת הקפה הרלוונטית ביותר, עבור סוג הקפה האהוב עלייך. על מטחנת קפה איכותית, לא מתפשרים שכן, היא מבטאת את מהות וטעם תוצרו הסופי של הקפה.

לרכישת מכונה קפה איכותית, מכל סוג שהוא, תוכל לפנות אלינו ולא תתחרט!

טואול בניית אתרי אינטרנט