חיפוש :

?איך שותים קפה בארצות הברית

8/9/2015


בארצות הברית אוהבים לשתות הרבה קפה, אך התרבות שלהם שונה מאוד מהתרבות האירופאית. לא מוצאים את תרבות בתי הקפה הפרושים לאורך הרחובות כמו בצרפת ובאיטליה.

כפי שהאמריקאים מורגלים  להגיע למקדונלד ולקבל מייד את הארוחה כך גם הם אוהבים קפה פילטר שלא צריך לחכות להכנתו. בכל תחנת דלק, חנות מאפים לאורך תחנות הרכבת התחתית, יש תרמוסים גדולים עם קפה פילטר בטעמים שונים. האמריקאים אוהבים תוספות של וניל, אגוזים וקינמון.

סטארבקס הפך למותג ואפשר לראות סניפים בכל פינה, גם דנקן דונטס ידוע בקפה שלו. והם אוהבים ליד הקפה דונטס או בייגל.  לאט לאט גם נכנסת תרבות שתיית קפה אספרסו  וקפויצ'ינו.

הם קונים קפה טחון לפילטר באריזות סגורות ומכינים בבית, הם לא חסידים של טקסטים להכנת קפה, אלא לשירות מהיר, אך הם דורשים שהקפה יהיה טרי ולא יישב בתרמוס שעות רבות. רבים לא טורחים להכין קפה בבית ולקנות קפה בדרך לעבודה.

במקומות העבודה אפשר תמיד למצוא קפה פילטר שמוכן כל כמה שעות לשירות העובדים והלקוחות.

האמריקאים גם אוהבים לשתות קפה מתוך פרנץ' פרס, זה הטקס היחידי שאפשר למצוא.

 יש לציין שקפה שטחון לפרנץ' פרס וקפה שטחון  לפילטר, הם בעלי אותו גודל טחינה. גודל הטחינה הוא גדול בהרבה מקפה אספרסו או קפה טורקי ולכן טעמו מימי יחסית.


אילו סוגי קפה האמריקנים אוהבים?

הם אוהבים טעמים שמגיעים מהשכנות שלהם במרכז אמריקה כמו קוסטה ריקה הידוע בעדינותו, לאוהבים טעמים חזקים, יש חיבה לקפה קולומביה. האמריקנים גם התרגלו לקפה של סטארבקס החזק שמגיע מסומטרה וידוע במתיקות שלו.

בישראל האמריקאים מאוד מתוסכלים שקשה למצוא מכונות להכנת פילטר וגם מתקשים למצוא בתי קפה עם מכונות פילטר. מתנה שתשמח אמריקנים רבים היא לקנות פרנץ' פרס פשוט עם קפה שטחון לפרנץ' פרס.

ניתן לרכוש באתרנו קפה איכותי מקוסטה ריקה, מקולומביה וגם מסומטרה.

 אתם מוזמנים להביא את האורחים שלכם לשתות קפה פילטר כמו שהם מכירים בבית בבר קפה

YOU NEED COFFEE, ברחוב יפו 30 בירושלים.

 

איך שותים קפה בגרמניה?

הגרמנים ידועים כאנשים שאוהבים לשתות הרבה אלכוהול, אך גם הם אוהבים לשתות הרבה קפה, שותים בבוקר ואחר הצהריים. הם בעיקר אוהבים הפסקת קפה עם עוגה שעה הנקראת:" Kaffee und Kuchen". הם אוהבים קפה חזק מאוד. ומאוד נפוץ לראות בבתים מקינטות או מכונות קפה. הם שותים קפה פילטר ואספרסו חזק.

טואול בניית אתרי אינטרנט